Jaká je budoucnost VoIP v roce 2021?

Česky

  VoIP spatřil spatřil světlo světa v 90 letech. Jeho rozmach na sebe nedal dlouho čekat.Byl flexibilní a levný. Také nyní v "Covidové době" dosahuje velké popularity. Pro podniky je nutností komunikovat se zaměstnanci na HomeOffice ještě více než v minulosti.V začátcích byl jakýmsi kompromisem mezi drahým mobilním voláním a pevnou linkou. Postupem času a větší dostupností mobilních dat spojuje všechny pozitiva, to je levné volání a mobilita.Pevné linky pomalu ale jistě odcházejí do zapomnění, podobně jako kdysi telegraf.

Mikrotech nově vstupuje na trh mobilní komunikace

Nedefinováno

Společnost nabídne výhodné volání s telefonní ústřednou i affiliate program

Společnost Mikrotech, provozovatel sítě internetového volání, vstupuje na trh mobilní komunikace. Od podzimu letošního roku začne provozovat mobilní virtuální síť a rozšíří tak stávající nabídku svých služeb o volání v GSM síti. Služba bude zajímavá tím, že nabídne propojení VoIP a GSM sítě včetně služeb virtuální telefonní ústředny. Zákazníci tak získají možnosti nastavení, podmíněného přesměrovaní a další specifické funkce, na které byli doposud zvyklí pouze na svých pevných linkách nebo VoIP. Další zákaznickou výhodou bude bezesporu affiliate program, kdy zákazníci získají provizi za doporučení služby.

Mikrotech tímto počinem rozšíří zatím nepříliš široký výčet virtuálních operátorů v České republice. Které konkrétní sítě bude Mikrotech využívat, bude definitivně rozhodnuto v nejbližších dnech.

"Aktuálně probíhají jednání s partnery, z nichž se jeví jako nejvíce pravděpodobná spolupráce s DH Telecom v síti Vodafone. Rádi bychom nabídli kvalitní služby mobilního volání s přidanou hodnotou a výhodnou cenou, "říká Marek Mencner, ředitel společnosti Mikrotech. Konkrétní ceníky budou zveřejněny ještě během srpna, ale již nyní je jisté, že společnost Mikrotech bude pokračovat v trendu nejvýhodnějšího volání na trhu. "Našim zákazníkům hlasových služeb nabízíme vždy nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty," dodává Mencner.

Volání bude poskytováno jako předplacená služba, společný kredit pro VoIP i GSM služby bude možno dobíjet stejně rychle a pohodlně, tak jako u doposud poskytovaných služeb, a to několika platebními kanály včetně terminálů Sazka.
V současnosti využívá služeb VoIP Mikrotech několik desítek tisíc spokojených zákazníků jak z řad firemní klientely, tak i koncových uživatelů či celých rodin.

O společnosti

Firma Mikrotech byla založena v roce 1996. VoIP technologii se věnuje od roku 2005 a VoIP služby byly spuštěny v roce 2006. V průběhu let firma s týmem odborníků z oblasti vývoje software připravila produkt hlasových služeb a na tomto základu vytváří na míru celou řadu aplikací.
Voice over Internet Protocol (zkratkou VoIP) je technologie umožňující přenos digitalizovaného hlasu v těle paketů rodiny protokolů UDP/TCP/IP prostřednictvím počítačové sítě nebo jiného média, prostupného pro protokol IP.

Využívá se pro telefonování za podstatně nižší ceny než dosud, což vede jak k posílení mezilidských a rodinných vztahů, snížení firemních nákladů a vytváří příležitosti pro nové podnikatelské záměry, které dosud technické prostředky a cenová politika dominantních telefonních operátorů neumožňovaly.

Mikrotech - kontakt:

Nejvýhodnější VoIP operátor, nejlevnější volání se sekundovou tarifikací

28. října 250
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Telefon: 558 840 000
E-mail: info@mikrotech.cz
Web: http://voip.mikrotech.cz

Mikrotech - úprava nastavení Nokie

Česky
Slovníček pojmů: 

Informace pro klienty vybavené "symbianovou" Nokií:Od neděle 12. května ve 22:00 hodin byl po předchozím upozornění na webu Voip.mikrotech.cz a e-mailech změněn záznam pro rubriku REALM (Oblast), Registry server a Proxy server na ustredna.mikrotech.cz Změňte si ji prosím také ve svých mobilech, jinak Vaše VoIP číslo nebude funkční.

Návod pro instalaci a nastavení Media5-fone

Česky
Slovníček pojmů: 

Nastavení Media5-fone s VoIP operátorem Mikrotech


Po instalaci a spuštění vyberte ruční nastavení (Define manually )

Většinu nastavení nechte jak je, pouze změníte:

Title <Vase_telefonni_cislo>
Usename <Vase_telefonni_cislo>
Password <heslo k telefonnímu číslu>
Servers
  Address: ustredna.mikrotech.cz

V menu Advance by zrušte volbu u kodek uLaw, který se používa pouze v Severní Americe a Japonsku

Toto nastavení by mnělo být plně funkční a připraveno jak pro příjem hovorů tak pro odchozí hovory.

Návod pro instalaci CsIPSimple na Android

Česky
Slovníček pojmů: 
 • Stáhněte si CsIPSimple z Google marketu a otevřete ji
 • Aplikace Vám automaticky nabídne "Přidat účet", klikněte na něj.
 • Objeví se okno s výběrem operátorů. Vyberte instalaci "Basic", nachází se dole pod seznamem
 • Název účtu je Vaše telefonní číslo
  Uživatel je Vaše telefonní číslo
  Server je ustredna.mikrotech.cz
  Heslo je osmi místné heslo, které jste dostali při registraci čísla
  (Pokud ho neznáte, zasíláme jej na vyžádání emailem)

Stránky