Symbian

Mikrotech - úprava nastavení Nokie

Česky

Slovníček pojmů:

Informace pro klienty vybavené "symbianovou" Nokií:Od neděle 12. května ve 22:00 hodin byl po předchozím upozornění na webu Voip.mikrotech.cz a e-mailech změněn záznam pro rubriku REALM (Oblast), Registry server a Proxy server na ustredna.mikrotech.cz Změňte si ji prosím také ve svých mobilech, jinak Vaše VoIP číslo nebude funkční.

Přehled VoIP softwarových klientů do mobilů

Nedefinováno

Slovníček pojmů:

Přehled softwarových klentů.

Zobrazení mobilního čísla pro odchozí volání - VoIP mobilní CLI, identifikace mobilním číslem

Česky

Slovníček pojmů:

VoIP operátor Mikrotech v těchto dnech uvádí na trh novou službu alternativní CLI. Tato služba dovoluje zákazníkům využívajícím VoIP na svých chytrých telefonech Nokia, HTC, LG, iPhone s operačními systémy Symbian, Android a dalšími OS používat pro odchozí hovory identifikaci svým číslem mobilního telefonu.

Nastavení VoIP na dotykových telefonech Nokia se Symbianem

Nedefinováno

Slovníček pojmů:

Nejlépe připravenými telefony pro VoIP pomocí SIP jsou od pradávna modely značky Nokia, vybavené operačním systémem Symbian. Ačkoli nastavení je o něco složitější než u aplikací jako Fring nebo Nimbuzz, vyplatí se mu věnovat, protože je uživatel odměněn plnou integrací do systému. Hovory lze přijímat bez spouštění jakékoli aplikace a vytáčení samo inicializuje připojení k internetu. Dříve proti vůli operátorů byly přístroje řady Eseries dokonce vybaveny plnohodnotným softwarem, dnes je do všech nových modelů nutné doinstalovat malý soubor, který doaktivuje skrytou část firmware.

Dovolená a internet v Chorvatsku.

Nedefinováno

Slovníček pojmů:

Pokud se na prázdniny chystáte do Chorvatska, rádi bychom Vám předali několik zkušeností s internetem v Chorvatsku a také, jak se levně dovolat rodině a známým přes internet pomocí VoIP. Většina z nás si jede na dovolenou odpočinout od všedních starostí, ale někdy je potřeba spojení emailem, telefonem nebo jen prostě vědět co se doma děje. V době internetu to není problém, jen je potřeba najít levný způsob, jak se k internetu v zahraničí dostat.

MVoIP - mobilní VoIP, jak volat mobilně přes internet.

Nedefinováno

Slovníček pojmů:

MVoIP je u nás celkem nový pojem. Pojďme si tedy říci co vlastně znamená a jak mobilní VoIP funguje. Mobilita je trendem dnešní doby, dnes se pohybujeme na mnoha místech, kde používáme veškeré technické prostředky komunikace jako je internet, GSM telefon včetně SMS zpráv nebo mobilní televizi. Proč tedy nevyužít výhod VoIP, tedy hlasu přenášeného po internetu se všemi výhodami, jako je například levné volání v rámci republiky, ale také levné volání do zahraničí, případně volání z pracovní cesty či z dovolené za cenu místních poplatků VoIP.

Přihlásit se k odběru RSS - Symbian