Nokia E52 SIP Nastavení

 

Pokud máte přístup k WiFi nebo 3G připojení, můžete ušetřit peníze telefonováním místo mobilních hovorů, přes sip hovory. Neplatíte  roaming nebo další poplatky. Udělej si svůj hovory z kteréhokoli místa na světě, kdekoliv jen pár haléřů za minutu. Jednoduché nastavení, levný provoz.

Konfigurace:

Než začnete, mějte na paměti následující:

Na Nokia E52 VoIP nastavení jsou ve výchozím nastavení skryté, a budete potřebovat nainstalovat novou VoIP SIP aplikaci.

Tuto aplikaci lze použít ke konfiguraci nastavení VoIP ve vašem telefonu Nokia. Můžete vytvářet nové VoIP profily a upravit ty stávající, a vytvářet a upravovat VoIP parametry a NAT / Firewall traversal nastavení a které jsou obvykle viditelné v Nastavení kodeku a SIP domény specifické NAT / FW nastavení. Je také možné uložit všechny VoIP nastavení profilu do textového souboru. To také umožňuje VoIP přes WCDMA, které znamená, že můžete provádět VoIP volání přes 3G připojení k internetu.

Po potvrzení budete mít 3G připojení k internetu, pomocí PC zdarma ke stažení Nokia SIP VoIP aplikace zde nebo se podívejte Nokia webové stránky pro nejnovější verzi.

Extrahovat a nainstalovat SIS soubor pomocí Nokia PC Suite na počítači.

Jakmile je instalace dokončena, budete mít možnost vidět VoIP nastavení telefonu Nokia. Po instalaci, restartujte telefon, a najdete novou kartu ve vašich kontaktech, nazvaný "Poskytovatel". Tam si můžete aktivovat nebo odpojit internetové telefonní služby.

Na této stránce najdeš Nokia E52 nastavení SIP pro konfiguraci nastavení VoIP průvodce s obsluhou VoIPVoIP.

 

KROK 1

Přejděte na Nástroje / Nastavení / Připojení / Nastavení SIP. Vytvořte následující profil

Profil Jméno: VoIPVoIP Service

Profil: IETF Výchozí

Přístupový bod: (WLAN AP jméno)

Veřejné uživatelské jméno: 558840000@mikrotech.sipcz.net (Místo 558840000 zadejte své číslo. Když se záznam uloží váš telefon zobrazí sip:558840000@mikrotech.sipcz.net

Pomocí komprese: No

Registrace: "Vždy"

Použití zabezpečení: Ne

 

KROK 2

Nemusíte zadávat nastavení serveru proxy

Proxy Server Address: none

Kanceláře Server: none

Realm: none

Uživatelské jméno: none

 

KROK 3

Zadejte následující pro registrar serveru nastavení

Kanceláře Server: sip3.voipvoip.com (při záznamu telefon zobrazí sip: sip3.voipvoip.com)

Realm: voipvoip.com

Uživatelské jméno:  558840000 (Místo 558840000 zadejte své číslo.)

Heslo: Zadejte stejné heslo používané pro přihlášení k vašemu účtu VoIPVoIP

Doprava Type: UDP

Port: 5060

 

KROK 4

Přejít na připojení / Internet Tel. Nastavení

Vytvořit nový profil "voipvoip" (558840000), pojmenujte ji "voipvoip"

V Connectivity / Internet tel. / Preferovaný profil

Vyberte "voipvoip"

KROK 5

Pro lepší kvalitu hlasu, nebo aby se mohli VoIP volání přes 3G připojení k internetu musíte použít aplikaci Nokia SIP VoIP aplikace nainstalované.

Přejít na aplikace v telefonu a klikněte na "SIP VoIP Settings" aplikace. Vyberte si VoIP služby / VoIPVoIP (nebo název Vašeho internetového VoIPVoIP profilu účtu.)

Klikněte na "Nastavení profilu" a najít "Povolit VoIP přes WCDMA" možnost a změňte ji na "ON" Tato změna umožňuje VoIP přes 3G připojení na telefonech Nokia.

Pro lepší kvalitu hlasu jít do kodeky a odstranit všechny kodeky, kromě G729. Tam by měla být pouze G729 kodek vlevo pod kodeky nastavení

KROK 6

Restartujte telefon. Jakmile je telefon je zpátky na něj bude automaticky zaregistroval do VoIPVoIP.

Jakmile je zaregistrujete, můžete začít telefonovat.

Výchozí typ volání: Chcete-li přepínat mezi normálními hovory v sítích GSM nebo VoIP volání, přejděte na Nástroje / Nastavení / Volání / Výchozí typ volání. Zvolte Celulární, pokud chcete normálně volat na telefonní čísla, nebo Internetové používat VoIP volat číslo nebo adresu

přeloženo  z : http://www.voipvoip.com/nokia/e52.html

Česky